• Agrico
  • »
  • Сорти картоплі

Агріко Україна пропонує лише найкращі сорти картоплі, що забезпечать надвисокі врожаї

З року в рік спеціалісти компанії «Агріко Україна» тестують сорти картоплі в різних ґрунтово-кліматичних зонах нашої країни. Кожної весни, разом зі своїми партнерами, ми закладаємо демонстраційні ділянки, де визначаємо, які ж з усього асортиментусорти є найкращі. Така апробація є вкрай важливою, адже допомагає фермерам купити саме той насіннєвий матеріал картоплі, що ідеально підходить для регіону її вирощування. В Україні є тенденція до споживання картоплі, яка всім давновже відома, але ніхто навіть не здогадується, що нові сорти можуть мати більший потенціал. Так, наприклад, в сорти-лідери нашого товарного портфелю потрапили:
  • стійка до надзвичайно високих температур картопля сорту Арізона
  • червонобульбові високоврожайні сорти Есмі та Еволюшн
  • картопля, що ідеально підходить для постачання до торгових мереж, чищення та пакування – сорт Мадлен

Над нашими сортами працюють кращі селекціонери Голландського кооперативу AgricoBV

Для того, щоб вивести новий сортнеобхідно близько 10 років кропіткої роботи. Вченому-селекціонеру треба врахувати все: стійкість до вірусів та хвороб, високоврожайність сорту, гарні кулінарні характеристики, привабливийзовнішній вигляд бульб, вміст сухих речовин, стресо- та посухостійкість та багато інших властивостей. Й лише через десятиліття є можливість отримати насіннєвий матеріал нового сорту для розмноження. Насіння картоплі класу «Еліта», що імпортує з Нідерландів «Агріко Україна», відрізняється відмінними показниками. Слід зазначити, що весь насіннєвий матеріал (і той, що вирощується в Україні, і той що імпортується) є сертифікований та проходить жорсткий контроль. Це дозволяє забезпечити українські господарства посадковим матеріалом високої якості та гарантувати отримання високих врожаїв (за умов дотримання технологічних рекомендацій щодо вирощування та зберігання картоплі).

Оснащені складські комплекси – вагома складова успішного картопляного бізнесу

При правильній технології вирощуванні та післязбиральної доробки важливим етапом є закладка картоплі на зберігання. Компанія «Агріко Україна» має два сучасні сховища, які обладнані новітніми системами вентиляціїта кондиціювання, що забезпечує ідеальних умови для насіннєвого матеріалу картоплі. Важливо, щоб температура та вологість повітря постійно регулювалась. Таким чином, в лікувальний період (коли бульби знаходяться в стані спокою та йде уповільнення процесів її життєдіяльності) температура у сховищі має становити 15-18⁰С, при відносній вологості повітря 90-95%. Надалі, треба зменшити температуру до 3-4⁰С.Але таке зниження має відбуватись поступово (кожної доби на 0,5⁰С), при цьому відносна вологість повинна бути на рівні 80-95⁰С. Звичайно, дуже важливо й вентилювати камери сховища на всіх етапах зберігання, притримуючись певної періодичності.

Купуйте насіння лише у перевірених виробників

На сьогодні на ринку насіннєвої картоплі конкуренція дуже загострена, тому слід остерігатись недобросовісних компаній, щоб не купити неякісний посадковий матеріал. «Агріко Україна» пропонує лише сертифіковану картоплю та має офіційних дистриб’юторів, які реалізують невеликі об’єми. Географія наших магазинів-партнерів покриває всю країну, адже окрім стаціонарних роздрібних точок (у Києві, Харкові та на Волині) з нами співпрацюють інтернет-магазини, що здійснюють доставку по всіх регіонах України.

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту