• Agrico
  • »
  • Заснування компанії

Заснування компанії

АГРІКО – світовий лідер у галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі. Центральний офіс компанії знаходиться у Королівстві Нідерланди (Голландія), місто Еммелорд. За своєю організаційною структурою компанія є кооперативом, до складу якого входять понад 800 фермерів-картоплярів. Щороку вони вирощують близько 1 000 000 т насіннєвої та столової картоплі, яку експортують у більш, ніж 80 країн світу.

Основним завданням компанії АГРІКО є селекція, вирощування та реалізація високоякісних сортів картоплі, що відповідають умовам вирощування у вашому регіоні. Наші експериментальні поля знаходяться в кожній кліматичній зоні, ми тісно співпрацюємо із селекціонерами та виробниками у різних куточках земної кулі – все це дозволяє нам точно визначити який сорт розвивається краще і, як наслідок, гарантувати нашим клієнтам високі врожаї.

Результатом цієї співпраці є понад 120 комерційних сортів картоплі, офіційно зареєстрованих у різних країнах, а також численні зразки потенційно-цінних вихідних форм, які використовуються для подальшої селекції. 


ТОВ «АГРІКО УКРАЇНА» є офіційним представником голландського кооперативу АГРІКО на території України. Нашою метою є забезпечення українських господарств якісним посадковим матеріалом картоплі з високим генетичним потенціалом.

У процесі випробувань фахівцями компанії та Держсортслужби України було відібрано 17 найбільш продуктивних сортів картоплі АГРІКО. Всі вони придатні для поширення на території України, характеризуються прекрасними смаковими якостями, високим урожайним потенціалом, а також резистентністю до основних збудників хвороб. Серед найбільш популярних: Рів’єра, Арізона, Еволюшн, Воларе та Пікассо.

Сортове різноманіття картоплі АГРІКО знають у 80 країнах світу. Нашим партнерам відомо, що АГРІКО ретельно турбується про свій продукт протягом усього процесу – від селекції до продажу кінцевому споживачеві. Дотримання правил нашої компанії, які забезпечують поставку якісного товару, ми вимагаємо і від наших перевізників, пакувальників, дистриб’юторів – усіх, хто сприяє швидкому та безпечному руху продукції АГРІКО до наших клієнтів.

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту