• Agrico
  • »
  • Наша діяльність

Наша діяльність

Компанія Агріко Україна спеціалізується на розмноженні насіннєвої картоплі, завезеної з Голландії. Це дозволяє пропонувати покупцеві не лише насіннєву картоплю класів «Супереліта» та «Еліта», але й першої репродукції. 

Вже понад десятиліття ТОВ «Агріко Україна» забезпечує українські господарства посадковим матеріалом картоплі високої якості. Ми постійно шукаємо кращі сорти картоплі, які б були не тільки високоврожайними та більш стійкими до хвороб, але й відповідали усім потребам виробників, переробних підприємств та кінцевих споживачів.

Тому наразі ми пропонуємо 13 сортів, що гарантують бездоганну якість та забезпечують отримання найвищих врожаїв, за умов дотримання технологічних рекомендацій, а саме: Рів`єра, Арізона, Раномі, Парадізо, Еволюшн, Есмі, Констанс, Алюетт, Пікассо, Рудольф, Фонтане, Арсенал та Курас.

Разом з постачанням високоякісного насіннєвого матеріалу широкого спектру сортів картоплі, ТОВ «Агріко Україна» забезпечує своїм клієнтам технологічну підтримку на всіх етапах вирощування і зберігання картоплі. Технологи компанії надають клієнтам агроконсультації з питань правильного вибору сорту, в залежності від напрямку використання, побудови сортового конвеєра, розробки оптимальної технології, що забезпечує якість врожаю і прибутковість його вирощування.

Вітчизняні та іноземні фахівці АГРІКО щедро діляться своїми знаннями. Протягом сезону 2019-2020 рр. було проведено понад 20 регіональних тематичних тренінгів: у Луцьку, Чернігові, Умані, Києві, Житомирі, Львові, Вінниці, Херсоні, Дніпропетровську та Сумах. Їх учасниками стали понад 450 картоплярів: як професіоналів, так і малих виробників, які вирощують картоплю на площі понад 12 тис.га.

На демонстраційних посівах, що розміщені у чотирьох областях, ТОВ «Агріко Україна» разом зі своїми партнерами, вивчає особливості поведінки своїх сортів в різних регіонах України та пропонує кращі з них для певної ґрунтово-кліматичної зони.

 

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту