• Agrico
  • »
  • Історія розвитку

Історія розвитку

ТОВ «Агріко Україна» було засновано у 2007 році та є офіційним представником відомого голландського кооперативу AGRICO. З того часу ТОВ «Агріко Україна», завдяки зваженому підходу до бізнесу, стала одним із провідних постачальників високоякісного посівного матеріалу картоплі на території України.

Важливо зазначити, що вся посадкова картопля ТОВ «Агріко Україна», що вирощується на території нашої країни, є сертифікованою та відповідає вимогам ДСТУ 4013-2001.

Портфель продукції включає повну лінійку сортів починаючи від надранніх до пізніх. А саме: Рів`єра, Арізона, Раномі, Парадізо, Еволюшн, Есмі, Констанс, Алюетт, Пікассо, Рудольф, Фонтане, Арсенал та Курас.

Складські приміщення компанії оснащенні професійним технологічним обладнанням, що забезпечує приймання, сортування та оптимальне зберігання картоплі, незалежно від групи стиглості та специфічних особливостей сортів.

За роки своєї роботи ТОВ «Агріко Україна» має на території України багато постійних партнерів та клієнтів, котрі цінують нас за якість продукції та сервіс. При чому кількість наших клієнтів постійно збільшується, що дає нам можливість пропонувати покупцю кращі умови співпраці.

Висока якість продукту та контроль на усіх етапах – це не просто гасло, а практика нашої компанії. Ми виконуємо цю титанічну роботу з однієї простої причини – мільйони споживачів у всьому світі хочуть отримати найкращу картоплю, а ми вміємо і можемо нею забезпечити!

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту