• Agrico
  • »
  • Новини
  • »
  • Майстер-клас «Особливості технологій вирощування овочевих рослин і картоплі»

Майстер-клас «Особливості технологій вирощування овочевих рослин і картоплі»

Компанія «Агріко Україна» та Українська Асоціація Виробників Картоплі (УАВК) стали в числі співорганізаторів майстер-класу з питань особливостей вирощування картоплі і овочів, який проходив 2 березня 2016 року в Сумському Національному Аграрному Університеті. В роботі цього науково-практичного семінару взяли участь не лише науковці-картоплярі та студенти університету, а й фермери та спеціалізовані виробники картоплі Сумщини.
Інновації в технологіях вирощування картоплі і овочів були запропоновані виробництву у доповідях доктора с.-г. наук Підгаєцького А.А., доктора с.-г. наук Кожушко Н.М., кандидата с.-г. наук Муравйова В.О., кандидата с.-г. наук Фурдиги М.М. та інших вітчизняних вчених-картоплярів.
З цікавістю були прийняті учасниками майстер-класу презентації з практичної тематики: стану галузі картоплярства та перспектив її розвитку, ролі Української асоціації виробників картоплі (УАВК), рецептів і технологічних секретів успіху від ТОВ «Агріко Україна».
У виступах, як фермерів, так і представників обласної Держадміністрації, наголошувалося, що для отримання якісної конкурентноздатної продукції, її тривалого зберігання та виходу на нові ринки збуту немає альтернативи об’єднанню малих та середніх фермерів у кооперативи.

Майстер-клас «Особливості технологій вирощування овочевих рослин і картоплі» Майстер-клас «Особливості технологій вирощування овочевих рослин і картоплі»

Майстер-клас «Особливості технологій вирощування овочевих рослин і картоплі» Майстер-клас «Особливості технологій вирощування овочевих рослин і картоплі»

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту