Agrico Variety & Seedling Show 2015

Як і в попередні роки, на початку листопада 2015 року в Аgrico B.V. відбувся щорічний день відкритих дверей під назвою Agrico Variety & Seedling Show 2015. Захід був переповнений як національними, так і міжнародними відвідувачами.

У день відкриття, генеральний директор AGRICO Ян ван Hoogen представив три нові перспективні сорти картоплі, які недавно були включені в голландський перелік сортів.


Традиційно цей захід присвячується одній з країн дистриб’юторів Аgrico B.V. Цього року такою країною стало Марокко. І не даремно, так як саме сільськогосподарський сектор в Марокко забезпечує робочимимісцями близько 40% працюючого населення країни.

Цього року відвідувачам було продемонстровано три новісорти картоплі, які недавно були включені до голландського переліку польових культур.

Один з цієї трійці сортів - Anouk , середньоранній сорт з жовтою шкіркою, гарний сорт з великою кількістю кругло-овальних бульб. Другий новий сорт - Ranomi. Це ранній сорт, що має жовте забарвлення. Даний сорт характеризується хорошою стійкістю до парші, має гарні смакові властивості та високу врожайність. Третій – червоношкірий сорт – Alouette.Всі три нових сорти були виведені дочірньою компанією Agrico Research.

Agrico Variety & Seedling Show 2015 Agrico Variety & Seedling Show 2015

 

Agrico Variety & Seedling Show 2015  Agrico Variety & Seedling Show 2015

 

Agrico Variety & Seedling Show 2015  Agrico Variety & Seedling Show 2015

 

Agrico Variety & Seedling Show 2015 Agrico Variety & Seedling Show 2015

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту