Вісті з картопляних полів Півдня

Одещина на сьогодні залишається одним з небагатьох регіонів півдня України, здатним забезпечити виробництво ранньої картоплі в промислових об’ємах. 

Але холодний квітень цього року загальмував проростання і сходи висаджених бульб майже на місяць. Що в свою чергу призвело до затримки фаз вегетації рослин і термінів формування врожаю. Більшість господарств планують розпочати збирання врожаю у відкритому ґрунті лише вкінці червня.  Ще однією проблемною особливістю цього сезону є недостатня кількість бульб під кущем, нижча на 40-50 % від потенційної.

І в цих умовах в котрий раз  підтверджує свою перевагу сорт Рів’єра – королева надранньої картоплі.

Вкривання рослин у полі агроволокном дозволило значно пришвидшити початок збирання картоплі. Сьогодні такі господарства уже розпочинають копку і постачання на ринок ранньої картоплі сорту Рів’єра на краплинному зрошенні при врожайності 20-22 тонн/га. Здорова потужна вегетативна маса рослин, достатня кількість мінерального живлення, інтенсивний полив, помірно-високі температури  забезпечують щоденну динаміку динаміці накопичення врожаю  біля 1,0…1,2 тонн/га. 

Врожай першої ранньої картоплі  в господарствах Чернівецької та Дніпропетровської областей також  вирощено з насіннєвого матеріалу нашого сорту Рів’єра.

Стартова закупівельна ціна за ранню продукцію складала біля 50 грн/кг. Кілька днів тому вона трималася на рівні 30-35 грн/кг. Актуальна ціна 25-26 грн/кг при врожаю понад 20 тонн/га в повній мірі відшкодовує всі технологічні витрати і робить картопляний бізнес по-справжньому прибутковим.
 
Вісті з картопляних полів Півдня Вісті з картопляних полів Півдня 
 
Вісті з картопляних полів Півдня Вісті з картопляних полів Півдня
 
Вісті з картопляних полів Півдня Вісті з картопляних полів Півдня
 
Вісті з картопляних полів Півдня 
 
Вісті з картопляних полів Півдня
 
Матеріал підготував Віктор Семенович Різник, консультант з агрономічного супроводу.

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту