• Agrico
  • »
  • Новини
  • »
  • Технологія гербіцидного захисту в дії

Технологія гербіцидного захисту в дії

Протягом кількох років агрономічна команда компанії ТОВ «ПОТЕЙТО АГРО», в умовах інтенсивного зрошення, тестувала різні схеми гербіцидного захисту картоплі. Основною проблемою, яку необхідно вирішити, було забезпечення захисту посадок картоплі сортів, призначених для промислової переробки, від амброзії полинолистої. Результати були не втішні.

Та в цей раз на допомогу прийшла провідна агрохімічна компанія ADAMA за рекомендаціями якої була застосована двокомпонентна комбінація Рейсер (діюча речовина флурохлорідон, ADAMA) 2 л/га + Проман (діюча речовина метобромурон, BELCHIM) 2 л/га.

Ця схема, за наявності амброзії полинолистої та високій насиченості ґрунту дводольними бур’янами, навіть в складних посушливих умовах сезону 2022 підтвердила свою ефективність.

Особливістю цього сезону стала низька ефективність дії ґрунтових гербіцидів не лише на картоплі, а й на інших культурах. Це пов’язано з холодною весною і дефіцитом вологи. Але полив методом дощування, проведений у господарстві, активував дію внесених препаратів. Як результат, на сьогодні господарство має чисте картопляне поле, на якому відсутні амброзія, інші дводольні та злакові бур’яни.

Надзвичайно важливим було чітко витримати рекомендації щодо технологічних нюансів внесення гербіцидної суміші – не пізніше 5-7 днів після садіння у вологий, добре структурований ґрунт з одночасним формуванням гребнів.

Слід зазначити, що компанія вирощує високоврожайний багатобульбовий сорт картоплі Фонтане. Це сорт універсального призначення, який має високий вміст сухих речовин й придатний як для поглибленної переробки на чіпси та картоплю фрі, так і для столового споживання.

Тож, на даний час на рослинах сорту Фонтане спостерігаємо відсутність фітотоксу, чисту здорову потужно розвинену кореневу систему, добру закладку бульб (15 бульб під кущем) та їх однорідність.

Технологами створено всі передумови для отримання достойного врожаю високої якості. А докази цьому наведені на фото з полів

Технологія гербіцидного захисту в дії  Технологія гербіцидного захисту в дії
 
Технологія гербіцидного захисту в дії
 
Технологія гербіцидного захисту в дії

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту