Другий Національний День картоплі

Захід набув по-справжньому загальнонаціональний масштаб. На базі ТОВ «Агріко Україна», де поля товарної картоплі знаходяться поруч зі сховищем, обладнаним за останнім словом техніки, з'їхалося близько 250 картоплярів з усією України, в тому числі і з таких віддалених від Києва місцевостей, як Миколаївщина та Херсонщина. Серед гостей Дня картоплі був і міністр агрополітики Ігор Швайка. Під час вітального слова Ігор Швайка наголосив:

Сьогодні ми повинні залучити нових людей, нові здобутки, нові іноземні компанії, створити власну наукову базу для того, щоб чітко сказати - галузь картоплярства одна з провідних в Україні. Україну Бог наділив усіма можливими потужностями, тому наша задача і Української асоціації виробників картоплі, і наукових установ, і Міністерства в цілому - розвивати ті напрямки, які у нас існують.
Учасникам заходу були представлені високопродуктивні сорти картоплі голландської селекції від компанії «Агріко» та української селекції Інституту картоплярства НААН України. Про кожен сорт особисто розповідав менеджер з експорту компанії Агріко Ян Деккер. Також, компанії «Syngenta» і «Bayer» представили учасникам засоби захисту рослин, а також були проведені майстер-класи з інноваційних продуктів та технологій Syngenta, по зберіганню картоплі, поливу та використанню добрив.

Як зазначив директор «Агріко Україна» Микола Гордійчук:

Національний день картоплі об’єднав багато людей, це говорить про актуальність теми картоплі. Порівняно із І Національним днем картоплі на цьогорічному заході презентували більше нових сортів, а кількість участників-фермерів, які зацікавлені у вирощуванні картоплі, збільшилось практично вдвічі.
Національний день картоплі був організований компанією «Агріко Україна», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Української асоціації виробників картоплі.

 

Другий Національний День картопліДругий Національний День картопліДругий Національний День картопліДругий Національний День картоплі

 


Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту