Разом до перемоги!

Все ближче і ближче до перемоги!

Щоб точно досягти поставлених цілей, ми маємо об’єднуватися, тому що потужна підтримка один одного в такі непрості часи дозволить значно наростити швидкість руху до омріяної перемоги!

І ось сьогодні ми ділимося з вами гарною новиною, адже в забезпеченні продовольчої безпеки нашої незламної нації, ми заручилися підтримкою американського народу. Зазначена діяльність буде здійснюватися у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт USAID АГРО передбачає забезпечення якісним насіннєвим матеріалом картоплі мікро-, малих і середніх с/г виробників і населення на безкоштовній основі. Це, в свою чергу, сприятиме збільшенню врожаю картоплі у 2022 році та забезпечить потреби в картоплі на неокупованих територіях (де перебуває велика кількість внутрішніх переселенців).

Фермери Тернопільського, Вінницького, Волинського регіону, господарства Рівненщини та населення багатьох регіонів отримають насіння від «Агріко Україна», що допоможе підвищити продуктивність, ефективність вирощування, а також якість товарної картоплі.

Та не лише якісний насіннєвий матеріал є запорукою гарних врожаїв, важливо володіти правильною технологією вирощування. Саме тому окремими завданнями проєкту було виділено:

- надання індивідуального консультаційного супроводу

- забезпечення доступу до агроматеріалів на інформаційних ресурсах «Агріко Україна»

- проведення навчань та демонстраційних заходів.

Участь у проєкті забезпечить отримання сталого врожаю та достатніх об’ємів картоплі для внутрішнього споживання, а як наслідок – допоможе у вирішенні проблеми продовольчої безпеки в Україні.

Ні на мить не зупиняємось, адже маємо важливу місію. Тож, бажаємо вам гарного дня й мирного неба над головою, а ми пішли готувати перші партії картоплі, які вже завтра надійдуть в розподільчі центри видачі для отримання особистими сільськими господарствам та фермерами.

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту