Картопляний блокчейн

 
27 серпня 2020 року на базі ТОВ «Гранекс-Черкаси» в с.Деньги Черкаської обл. відбулося Всеукраїнське свято картоплі.
День поля став масштабним фінальним акордом цього року, яке відвідало більше 300 картоплярів з усієї України. Та і не дивно, адже програма заходу була надзвичайно цікавою.

Всі присутні мали змогу побачити унікальне сховище для зберігання картоплі, ознайомитися з сучасною сільськогосподарською технікою та технологією вирощування картоплі на крапельному зрошенні.
Але найочікуванішою, все таки, була польова частина. На демо ділянці було висаджено 76 сортів картоплі господарств-виробників України.
За результатами аналізу врожайності картоплі, лідером по даному показнику став наш сорт Арізона: 92 тони/га, з яких 87 тон становить товарна картопля.

Це і не дивно, адже Арізона – ранній сорт, який, навіть, в стресових умовах формує високий врожай. Не менше захвату викликали й інші сорти Агріко, серед яких Рів’єра, Есмі, Констанс, Пікассо, Рудольф та Арсенал. Слід зазначити, що серед найврожайніших чіпсових сортів картоплі Арсенал зайняв 2 місце.
Демонстрацію сортів Агріко на полі проводив наш агроном Мотько Ігор, який поділився своїм досвідом вирощування картоплі та надав поради аграріям.

Агріко Україна вдячні УАВК та DLG Ukraine за чудову організацію та компанії Гранекс Черкаси за гостинність.

Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн

Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн

Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн Картопляний блокчейн

 


Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту