• Agrico
  • »
  • Новини
  • »
  • Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня»

Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня»

Вчора ми розпочали новий навчальний сезон. Звичайно, серія заходів почесно стартувала з регіону, де картопля першою потрапляє до ґрунту й раніше за всіх показує весь свій потенціал (а якщо це ще й Рів’єра – то взагалі двічі за сезон). Як ви здогадалися, мова йде про мальовничий Херсон. Саме там, відбувся перший спільний круглий стіл компаній Адама та Агріко Україна – «КАРТОПЛЯНИЙ ПРАКТИКУМ ВІД ЕКСПЕРТІВ ПІВДНЯ». Щось новеньке – зазначите ви. І будете праві, адже це новий формат наших навчань, де цілий день наповнений корисним та цікавим спілкуванням.

Наш практикум був розподілений на два блоки. В першій частині з учасниками спілкувався менеджер з технічної підтримки Олег Тарасенко. Ми говорили про важливість використання високоякісного насіння картоплі, вплив пророщування насіння на темп зростання врожайності, про підготовку картоплі до різання, про протруєння бульб та мінеральне живлення. Звісно, мова йшла й про захист картоплі, а також було представлено новий препарат Scudero, що має багато переваг.

Другий блок, який презентував професіонал своєї справи Віктор Різник (ТОВ «Агріко Україна»), висвітлював необхідні акценти сортової агротехніки ранніх сортів картоплі. Наочно було представлено яка ж економічна доцільність використання сертифікованого насіння – розрахунки ну дуже прості та їх результати дивують. Звичайно, ми обговорювали з експертами регіону питання ведення насінництва на Півдні, а також розказували про особливості сортів AGRICO. Будемо чесними, всім відомо, що компанія Агріко Україна є лідером в групі ранніх сортів. Чого лише вартий наш надранній сорт Рів’єра. Та не відстають й інші наші ранні сорти: Ероу, Воларе, Арізона, Еволюшн. Доречі, врожайність останніх двох сортів добряче вразила одного з наших шановних клієнтів: за результатами вирощування, в минулому сезоні, фермер отримав – сорт Арізона 59,6 т/га, сорт Еволюшн 61,2 т/га

Кожен вправі робити власні висновки, але результати роботи з насіннєвим матеріалом компанії Агріко Україна кажуть самі за себе

Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня» Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня»

Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня» Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня»

Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня» Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня» Круглий стіл «Картопляний практикум від експертів Півдня»

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту