• Agrico
  • »
  • Новини
  • »
  • Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Продовжуємо подорожувати регіонами країни

На цей раз нас зустрічав сонячний Південь та гостинні господарі ПП «Деметра-Агро». Саме на полях цього господарства компанія «Агріко Україна» провела День поля разом з шановними партнерами «Адама Україна». В цей спекотний день зібралось багацько людей. Та й не дивно – цього разу захід охопив не тільки картоплю, а й інші овочі.
Так так! Вам не почулося 18 липня в чарівному місті Таврійськ відбувся Овочевий форум
А чи знали ви, що слово «форум» має римські корені? Саме так в Стародавньому Римі називалася центральна міська площа, на якій збиралося все населення міста і обговорювало будь-які нагальні суспільні питання.
І дійсно це був форум, адже всі учасники заходу активно обговорювали переваги використання препаратів компанії ADAMA, ділилися власним досвідом, ну і звісно з великою цікавістю слідкували за кожним зануренням лопати в землю, з думками «Ну що ж там під кущем? Швидше покажіть»
І дійсно це був форум, адже всі учасники заходу активно обговорювали переваги використання препаратів компанії ADAMA, ділилися власним досвідом, ну і звісно з великою цікавістю слідкували за кожним зануренням лопати в землю, з думками «Ну що ж там під кущем? Швидше покажіть»yum
Демонструвати дійсно було що: на демо-ділянці «Агріко Україна» було закладено досліди 7 сортів. Враховуючи високі температури повітря та ґрунту, що характерні для цього регіону, було обрано сорти, ранньої групи стиглості, що є засухостійкими (ну і звичайно високоврожайними). Тож на розгляд учасникам було представлено картоплю сортів: Рів’єра, Еволюшн, Арізона, Воларе, Мадлен, Есмі та Констанс.
І що вам можемо сказати? Всі сорти показали результат! Вирівняні бульби, гладенька шкірка, висока врожайність – все це картопля AGRICOsunglasses
Не менш цікавою була лекційна частина, в рамках якої: дізнались цікаву статистику про картоплюта результати застосування препаратів ADAMA від Olaf van Campen (провідний фахівець ADAMA Нідерланди), а також слухали доповідь керівника проектів ТОВ «Агріко Україна» Віктора Різника про переваги ранніх сортів картоплі AGRICO.

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту