• Agrico
  • »
  • Новини
  • »
  • Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Продовжуємо подорожувати регіонами країни

На цей раз нас зустрічав сонячний Південь та гостинні господарі ПП «Деметра-Агро». Саме на полях цього господарства компанія «Агріко Україна» провела День поля разом з шановними партнерами «Адама Україна». В цей спекотний день зібралось багацько людей. Та й не дивно – цього разу захід охопив не тільки картоплю, а й інші овочі.
Так так! Вам не почулося 18 липня в чарівному місті Таврійськ відбувся Овочевий форум
А чи знали ви, що слово «форум» має римські корені? Саме так в Стародавньому Римі називалася центральна міська площа, на якій збиралося все населення міста і обговорювало будь-які нагальні суспільні питання.
І дійсно це був форум, адже всі учасники заходу активно обговорювали переваги використання препаратів компанії ADAMA, ділилися власним досвідом, ну і звісно з великою цікавістю слідкували за кожним зануренням лопати в землю, з думками «Ну що ж там під кущем? Швидше покажіть»
І дійсно це був форум, адже всі учасники заходу активно обговорювали переваги використання препаратів компанії ADAMA, ділилися власним досвідом, ну і звісно з великою цікавістю слідкували за кожним зануренням лопати в землю, з думками «Ну що ж там під кущем? Швидше покажіть»yum
Демонструвати дійсно було що: на демо-ділянці «Агріко Україна» було закладено досліди 7 сортів. Враховуючи високі температури повітря та ґрунту, що характерні для цього регіону, було обрано сорти, ранньої групи стиглості, що є засухостійкими (ну і звичайно високоврожайними). Тож на розгляд учасникам було представлено картоплю сортів: Рів’єра, Еволюшн, Арізона, Воларе, Мадлен, Есмі та Констанс.
І що вам можемо сказати? Всі сорти показали результат! Вирівняні бульби, гладенька шкірка, висока врожайність – все це картопля AGRICOsunglasses
Не менш цікавою була лекційна частина, в рамках якої: дізнались цікаву статистику про картоплюта результати застосування препаратів ADAMA від Olaf van Campen (провідний фахівець ADAMA Нідерланди), а також слухали доповідь керівника проектів ТОВ «Агріко Україна» Віктора Різника про переваги ранніх сортів картоплі AGRICO.
Продовжуємо подорожувати регіонами країни Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Продовжуємо подорожувати регіонами країни Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Продовжуємо подорожувати регіонами країни  Продовжуємо подорожувати регіонами країни  Продовжуємо подорожувати регіонами країни  Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Продовжуємо подорожувати регіонами країни Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Продовжуємо подорожувати регіонами країни Продовжуємо подорожувати регіонами країни

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту