Say Welcome, say Agrico!

Студенти? на території «Агріко Україна»? Чому б ні! Здивовані? Тоді трохи деталей…

16 листопада відбулась екскурсія в самому серці нашого підприємства – виробничій базі «Агріко Україна». Більше тридцяти студентів 1-3 курсу провідного навчального закладу України НУБіП відвідали нашу компанію.

Візит проходив безпосередньо в робочий час, тому у студентів була нагода побачити в роботі лінії сортування й пакування насіннєвої картоплі, а також ознайомитися з технологією її зберігання. Саме під час екскурсії проходила доробка картоплі сортів Рудольф та Арізона. До речі, остання в цьому році показала врожайність понад 60 тон з гектару!

Керівник компанії (Микола Гордійчук) поділився станом ринку картоплі на сьогодні, бізнес моделлю компанії та її організаційною структурою, а також розказав яку роль відіграє Агріко Україна в розвитку галузі.

Жваве обговорення лунало звідусіль, студенти цікавились: які ж знання та навички необхідно набути в університеті, щоб завтра бути конкурентним на ринку праці? які перспективи працевлаштування після закінчення ВНЗ? як стати провідним спеціалістом?

Приємно, коли молодь справді цікавиться розвитком галузі й із захопленням в очах поглинає інформацію. Ми впевнені, що з такої, хоч і короткотривалої, взаємодії «виробник-студент» й починається становлення справжніх фахівців в агрономії!

Say Welcome, say Agrico!  Say Welcome, say Agrico!

Say Welcome, say Agrico!  Say Welcome, say Agrico!

Copyright © 2016 AGRICO. All Rights Reserved - Насіннєва картопля, купити в Україні
Мапа сайту